Arabam Otomobil Haberleri Araba Videoları Galeri Testler Sıfır KM SUV
Okuyucu Modu

2014 Mercedes Sprinter`ın ayrıntıları

2014 model Mercedes Sprinter`ın detayları belli oldu.

(2.5.2013 20:17:52 - 6878 kez okundu.)
2014 Mercedes Sprinter`ın ayrıntıları

Lüks araçlar hazırlayan Mercedes firması, 2014 model Sprinter'ın gösterimini gerçekleştirdi. Yenilenen araçta tamponlardan, ön ızgaraya kadar birçok farklı ayrıntıda çeşitli düzenlemelere gidilmiş. Öte yandan ön farlarda yapılan düzenlemeye ek olarak araç yüksekliği hususunda da bir güncelleme söz konusu. 

Yapılan güncellemelerden bir kısmı da aracın iç kısmında gerçekleşiyor. Ancak bu bölümde daha çok ufak tefek ayrıntılarda düzenlenme yapılmış diyebiliriz. Vites kolu ve ses sistemi gibi ayrıntılar yenilenerek 2014 Mercedes Sprinter'da sunulur hale gelmiş.

Dört ve altı silindirli düzel motor seçenekleriylre sunulan araçtaki opsiyonlar 95 beygir güçten başlayarak 190 beygire kadar çıkıyor. 

Araçta desteklenen özel asistanlar ve teknolojiler şunlar;

  • Çarpışma Önleme Asistanı
  • Kör Nokta Asistanı
  • Far Asistanı
  • Şeritte Kalma Asistanı
  • Yanrüzgar Asistanı

Haziran ayı içerisinde ön siparişleri toplanmaya başlanacak olan en yeni Sprinter'ın fiyatı da opsiyonel seçeneklere bağlı olarak değişiyor.

İlişkili Galeriler
Tüm fotoğrafları göster
YORUMLAR
TOYOTA TESTLERI
Kapsamlı bir makyajdan geçirilen Toyota`nın D segmentinde yer alan tecrübeli Temsilcisi Avensis, dinamik bir ön yüze kavuşurken, BMW orijinli motoruyla tutumlu olmayı da başarıyor.