JeepJeep

Jeep Aralık ayı indirimleri

Jeep, yılın son günlerinde çeşitli fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Dünya çapında hizmet veren ABD merkezli Jeep, bu yılın son kampanyasını da duyurdu. 31 Aralık'ta son bulacak olan kampanyada birçok modelde çeşitli avantajlar sunuluyor. Peşin alımlardaki indirimlerin yanı sıra çeşitli kredi avantajları da var. SUV segmentinde yer alan Compass, bu kampanya kapsamında 77.950 TL'den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor. Elbette opsiyonel olarak sunulan bazı ayrıntılar devreye sokulduğunda fiyatta önemli bir değişim gerçekleşebiliyor. 

2 litrelik 156 HP gücünde motorun yer verildiği araçta CVT otomatik şanzıman sistemi kullanılıyor. Güvenliğe dair çeşitli ayrıntıların (ESP, ABS, BAS) da sunulduğu bu modelde sürücü ve yolcuların seyir sırasındaki konforu düşünülerek tüm detaylar üst seviyelerde sunulmuş. 18 inç'lik alaşımlı jantlar aracın görünümüne önemli bir katkı sağlıyor. 

Jeep Finans desteği sayesinde haberimizin başında belirttiğimiz gibi araca dair çeşitli kredi imkanları da sunuluyor. 24 aylık %0 faiz imkanıyla 20.000 TL kredi veren Jeep Finans, ayda 834 TL taksitlendirmeyle Jeep Compass'a sahip olmanızı sağlıyor. 

İlginizi Çekebilir