PorschePorsche

Porsche Yüzen Servetten Sadece 7 Adet Üretecek

Otomobilin ve lüksün adı olan Porsche, tekne ve yat sektörüne girmeye hazırlanıyor. Porsche, ilk yat tanıtımını Monaco Boat Show kapsamında yapacak!

Otomobilin ve lüksün adı olan Porsche, tekne ve yat sektörüne girmeye hazırlanıyor. Porsche, ilk yat tanıtımını Monaco Boat Show kapsamında yapacak!

Porsche Yat Sektörüne Hızlı Bir Giriş Yapacak

Lüks otomobil üreticileri arasından en köklü en sıra dışı tasarımlara imza atan isim olarak bilinen marka tutkunları tüm modelleri ve yenilikleri yakından takip ediyor. Firma şimdi ise yat ve tekne sektörüne girmeye hazırlanıyor. Marka, yat ve tekne sektöründe de otomobil sektöründeki gibi iddialı ve ultra lüks çizgisiyle göz dolduracağa benziyor.

Monaco Boat Show’da Görücüye Çıkacak

Firma ilk yatını İngiliz rakibi gibi Monaco Boat Show kapsamında görücüye çıkaracak. Monaco Boat Show kapılarını 27 Eylül 2017 tarihinde ziyaretçilerine açacak. Etkinliğin en dikkat çekecek stantlarından biri olacağı tahmin edilen Porsche alanı ziyaretçi akınına uğrayacak. Lüks otomobil devi için bu tanıtım bir ilk olarak kayda geçecek. Çünkü firma 86 senelik tarihinde ilk kez bir yat ile sektöre girmiş olacak. Tanıtımı yapılacak bu yattan ise yalnızda yedi adet üretim yapılacak.
Yüzen Bir Servet!
Yatın fiyatı ise “Kulaklarıma inanamıyorum” dedirtecek türden! GTT115’in fiyatı tam 13 milyon 900 bin Euro! Evet, yanlış duymadınız tam 13 milyon 900 bin Euro!

Modern Ve Her Zamanki Gibi Lüks

Alınan bilgilere göre Porsche GTT115’in uzunluğu 35 metre. Süper ötesi lüks yatın saatteki hızı ise 21 deniz mili olarak biliniyor. Bu yüzen servetten sadece 7 adet üretim yapılacak ve üretim bitecek. Yat üretiminde hibrid teknoloji kullanılırken, yapılan açıklamalara göre yatın iç dizaynı oldukça sıra dışı ve modern. Yat meraklıları ve markanın takipçileri ise Monaco Boat Show’un kapılarını açmasını sabırsızlıkla bekliyor.

İlginizi Çekebilir