BMW X7 Dark Shadow Edition’dan sadece 500 tane üretilecek-6

Bavyeralı lüks otomobil markası BMW en büyük SUV modeli olan X7 için Dark Shadow Edition isimli sınırlı sayıda üretilecek özel bir versiyon hazırladı.

Abone ol

Bavyeralı lüks otomobil markası BMW en büyük SUV modeli olan X7 için Dark Shadow Edition isimli sınırlı sayıda üretilecek özel bir versiyon hazırladı.

Önümüzdeki aydan itibaren ABD’nin Güney Carolina eyaletine bağlı Spartanburg şehrindeki BMW fabrikasında banttan inecek olan Dark Shadow Edition, X7’nin tüm motor seçeneklerine uyarlanabilecek. Buna 335 beygir/450 Nm xDrive40i ve 523 beygir/750 Nm xDrive50i modelleri dahil.

Üretilecek tüm X7 Dark Shadow Edition modellerinde Frozen Arctic Grey isimli özel bir metalik gri renk tonu kullanılacak. Bu renk ilk kez bir BMW SUV modelinde kullanılıyor bu arada.

BMW ile özdeşleşen böbrek şeklindeki ön ızgara, egzoz uçları, hava kanalları ve cam çerçevelerinde parlak siyah renk tonu tercih edilecek. B ve C sütunlarının yanı sıra yan ayna kapakları da buna dahil.

22 inç büyüklüğündeki M hafif alaşımlı jantların Jet Black isimli siyah renk tonuna boyandığı araba gerçekten “Dark Shadow Edition” isminin hakkını veriyor.

İçeride ise siyah renkli Merino deri kullanılmış. Night Blue isimli koyu mavi renk tonuyla hoş bir zıtlık oluşturulan kabin içi lüks hissiyatını sonuna kadar veriyor.

Gösterge panelinin üstü ve kapı kollarında Nappa derisi kullanılan X7 önümüzdeki Ağustos ayından itibaren BMW Individual programındaki yerini alacak. Aracın İngiltere’de 114 bin 975 Sterlin ücretle alıcı bekleyeceğini de belirtmiş olalım.

Kaynak https://paultan.org/2020/07/24/bmw-x7-dark-shadow-edition-debuts-500-units-only/

Yorum Yap

Email adresiniz gizli tutulur!