BMW X7’yi çift kabin kamyonete dönüştürdüler!

Alman lüks otomobil üreticisi BMW'nin model gamında herhangi bir kamyonet modeli yer almıyor, evet.

Abone ol

Alman lüks otomobil üreticisi BMW’nin model gamında herhangi bir kamyonet modeli yer almıyor, evet. Ancak görünüşe göre BMW bünyesindeki bir grup çalışan bu durumu değiştirmek için düğmeye basmış bulunuyorlar.

BMW X7 SUV modelini çift kabin kamyonete dönüştüren personeller, BMW’nin Motorrad Günleri adı verilen motosiklet etkinliğinde aracı görücüye çıkardılar. Hiç beklenmeyen ve katılımcılar için de sürpriz olan araba, sahip olduğu kasası ile ağır yükleri taşımaya ve sahibine unutulmayacak bir off-road deneyimi sunmaya hazır gözüküyor.

İyice büyütülen böbrek şeklindeki ızgara tasarımından tutun arka kapılara kadar araçtaki her şey X7 ile aynı. Fakat arka kapıdan sonra işler değişiyor. BMW çalışanları, Almanya’nın Münih şehrindeki fabrikada Konsept Araç Geliştirme ve Model Teknolojisi birimlerinde çalışan mesai arkadaşlarıyla işbirliğine giderek bu muhteşem görünümlü kamyonet ortaya çıkarmışlar. Günün sonunda kamyonete dönüşen aracın uzunluğu yaklaşık 10 santimetre kadar uzatılmış.

SLS 3D baskı teknolojisiyle geliştirilen yedek parçaların kullanıldığı araba Tanzanit Mavisi rengiyle öne çıkıyor. BMW Individual koleksiyonundan seçilen bu ton, kamyonete çok daha sportif bir görünüm kazandırmış.

Çizmeye kıyılamayacak kadar güzel

Aracın hayli geniş olan arka kasasına BMW F 850 GS marka touring motosikletini koyabilmeniz mümkün. Ancak canınızı sıkabilecek muhtemel çizikler için BMW’nin yapacağı hiçbir şey yok maalesef.

Geri dönüşüme gitmeye hazırlanan bir test aracını kamyonete dönüştürme girişim hiç de fena gözükmüyor, ne dersiniz?

Kaynak https://www.slashgear.com/bmw-x7-pickup-truck-is-an-epic-luxury-one-off-05582899/

Yorum Yap

Email adresiniz gizli tutulur!

4 Yorum
 1. Anonim

  Çok ilginç olmamış mı 😀

 2. Anonim

  BMW’den alışık olmadığımız bir model 😀 pek yakışmamış sanki – Midyat Gezer

 3. Anonim

  Çok ilginç bir model olmuş 😀 😀

 4. Anonim

  çok garip bir model olmuş bmw için