Kampçılara gün doğdu: Vito Marco Polo ile tanışın

Ocak ayı otomobil sektörü için hayli hareketli başladı.

Abone ol

Ocak ayı otomobil sektörü için hayli hareketli başladı. ABD’nin Detroit şehrinde düzenlenen otomobil fuarı henüz yeni bitmiş olmasına rağmen üreticiler bir bir yeni modellerini tanıtmaya devam ediyor. Mercedes de 2020 yılının en iyi karavan modellerinden biri olmaya aday aracını nihayet görücüye çıkardı.

Almanya’da düzenlenen Karavan, Motor ve Turizm fuarı kapsamında tanıtılan araba dış görünüm itibariyle Vito modeli baz alınarak geliştirilmiş. Ancak ismi ünlü kaşif Marco Polo olarak belirlenmiş. Bir dizi akıllı ev özelliğine de ev sahipliği yapan ve lüks iç tasarımıyla öne çıkan model, mini taşınabilir ev olma iddiasında.

İçinde yok yok!

Premium Sport adı verilen bir dış paketin de tercih edilebildiği modelde 5 kollu 18 inç büyüklüğünde çelik jant kullanılmış ve tamponların dışlarında krom darbe emiciler tercih edilmiş. Fren kaliperlerinde yer alan Mercedes Benz yazısı hoş bir detay olarak göze çarparken spor süspansiyonların tekrar elden geçirilmiş olduğunu da belirtelim.

Bu bahar aylarında satışa çıkacak olan Marco Polo kamp van aracında Mercedes-Benz Advance Control (MBAC) özelliği standart olarak yer alacak. Akıllı telefondan kontrol edilebilen arabayla ilgili tüm bilgiler konsolun ortasındaki 10.25 inçlik dokunmatik ekrandan öğrenilebilecek.

Mevcut temiz ve kirli su miktarı, akünün sağlık durumu, sıcak ve soğuk ısıtma kutuları, elektrikli açılır tavanı kontrol etme, aydınlatma seçenekleri ve daha aklımıza gelmeyen nicesi…

Aracın fiyatı ise henüz duyurulmadı.

Yorum Yap

Email adresiniz gizli tutulur!