Limon sarısı renkli yeni Camaro nefes kesti

Parlak renk tonlarının Amerikan araçlarıyla ta 60'lı yıllara kadar dayanan hayli uzun bir geçmişi var.

Parlak renk tonlarının Amerikan araçlarıyla ta 60’lı yıllara kadar uzanan hayli köklü bir geçmişi var. ABD’nin Las Vegas şehrinde düzenlenen SEMA 2018 fuarına yenilenen 2019 Camaro ile katılım gösteren Chevrolet, katılımcılardan geçer not almayı başaran bu modelde bahsi geçen parlak renk tonlarından birine yer verdi. “Shock” adı verilen ve limon sarısı olarak nitelendirebileceğimiz bu parlak renk, akıllara marker kalemlerini getirmiyor değil.

Görsel şölen vaat ediyor

SEMA’da görücüye çıkan yeni Camaro, ABD genelindeki tüm yetkili Chevrolet bayileri aracılığıyla satın alınabilir durumda. Dış tasarımında ufak tefek bazı makyajlamalar var, özellikle ön tampon tarafında. Kabinin içine geçildiğindeyse yepyeni teknolojiler sürücüyü karşılıyor.

Siyah renkli arka spoyler, karbon fiberle kaplanan benzin deposu kapağı, siyah renkli Camaro çamurluk etiketi, Recaro marka spor koltuklar, Brembo performans frenleri ve 1LE markasını taşıyan süspansiyon parçaları ise cabası.

Camaro SS Shock adı verilen bu yeni araç SEMA 2018‘de görücüye çıkan ilk ve tek Chevrolet aracı değil. “Saten Çelik Gri Metalik” adındaki özel bir renk tonuna ev sahipliği yapan bir başka Camaro da fuar aracı olarak Las Vegas’ta sergilendi.

Birçok farklı paketi mevcut

LS, LT ve SS başta olmak üzere birçok farklı paketle müşterilerin beğenisine sunulacağı açıklanan 2019 model Camaro’da LED ön far ve arka stop lambaları me

vcut. Performans odaklı ZL1 ve RS paketlerinin ise tamamen özgün aydınlatmalara sahip olduğunu belirtmekte fayda var.

Yorum Yap

Email adresiniz gizli tutulur!