Maserati yeni araç kişiselleştirme programı Fuoriserie’yi duyurdu

İtalyan lüks spor otomobil markası Maserati, Fuoriserie isimli yeni nesil araç özelleştirme programını duyurdu.

Abone ol

İtalyan lüks spor otomobil markası Maserati, Fuoriserie isimli yeni nesil araç özelleştirme programını duyurdu. Henüz çiçeği burnundaki Fuoriserie programı sayesinde müşteriler çok sevilen Ghibli, Quattroporte ve Levante modellerini istekleri doğrultusunda özelleştirip sipariş oluşturabilecekler.

Sokakta herhangi bir Maserati modeline denk gelmek zaten oldukça zor. Bunun üstüne bir de özelleştirme programından araç çıkarma şansı da müşterilere sunulunca türünün tek örneği Maserati’lere sahip olabilmek mümkün hale getirilmiş.

Fuoriserie programı nasıl çalışıyor?

Evet, gelelim biraz da Maserati’nin yeni kişiselleştirme programına. Basın bülteninde yer alan bilgilere bakacak olursak öncelikle program kapsamında yer alan Maserati araçlarından birini seçmeniz gerekiyor. Daha sonra bu üç Fuoriserie koleksiyonu arasında tercihte bulunmanız gerekiyor: Corse, Futura ve Unica.

Bu koleksiyonların nasıl göründüğünü merak ediyor olabilirsiniz. Neyse ki Ghibli, Quattroporte ve Levante modellerinin Trofeo versiyonu için hazırlanmış araçların fotoğrafı Maserati tarafından paylaşılmış.

Fuoriserie Corse retro renk tonlarına ev sahipliği yapıyor. Kırmızı renkli şeritlerin aracın hem iç, hem de dışında kullanıldığı Maserati Ghibli Trofeo Corse hemen yukarıdan görülebilir.

Diğer yanda ise dışı desenli mavi grafit rengine boyanmış Maserati Levante Trofeo Futura yer alıyor.

Modern çizgilerin yer aldığı araç beyaz deri koltuklara ve gri Alcantara başlığa sahip.

Boyalı jantlar ve turkuaz rengi iç döşeme ise Maserati Quattroporte Trofeo Unica modelinin alametifarikaları arasında yer alıyor.

Yorum Yap

Email adresiniz gizli tutulur!