Mini Minicik Honda N-One Yenilendi – Çok Daha Şirin!

Honda N-One modeli yeni dokunuşlarla güncellendi. Tasarım konusunda gelen farklar neler?

Abone ol

Honda N-One, daha çok Japonya pazarına özel olarak sunulan bir araç. Kei Car adı verilen özel bir sınıfa dahil olan aracın, şimdilerde gündemde olmasını sağlayan ise yenilenmiş olması. Öyle büyük bir güncelleme yapılmamış olsa da araç Mugen aksesuarlarıyla beraber güncellendi.

Tasarımı konusunda önemli dokunuşlar alan seri, biraz daha şirin biraz daha dikkat çekici bir hal aldı. Peki değişiklikler neler?

Honda N-One ile Mugen Ortak Çalışması

Yapılan ortak çalışma sonrasında aracın tasarımı biraz daha dikkat çekici bir hale kavuşturuldu. Daha sportif bir tasarımla gelen seride, tamponlar kısmında özel bir siyah malzeme ile ekleme yapıldığı görülüyor.

Honda N-One

Önde, arkada ve yanlarda siyah parçalarla dikkat çeken özelleştirilmiş olan seri, üst kısımda ise arkaya kadar uzanan bir spoiler ile geliyor. Bu da araca daha sportif bir hava kazandırmış gibi duruyor.

Arka kısımda stop lambalarında da bir düzenlemenin yapıldığı modelde, yeni jantların kullanıldığını da söyleyelim. Sportif alaşımlı yeni jantlar, siyah rengi ile seriye biraz daha dikkat çekici bir yapı kazandırmayı başarıyor.

Honda N-One

Asıl değişiklik ise egzoz sisteminde karşımıza çıkmakta. Yeni seride karbon fiber detayları dikkat çeken titanyum ya da çelik alaşımlı olarak tercih edilebilen egzoz sistemi söz konusu. Tasarım kısmında Mugen aksesuarlarıyla güncellemeler sunan araç, motor kısmında ise herhangi bir değişiklikle gelmiyor.

Honda N-One

Yine 65 beygir güce sahip olan mini motor kullanılmış. Motor kısmında da değişiklik olmamasına karşın Honda N-One için hava filtrelerinin değiştirildiği ve bunun da bir miktar performans artışı sağlayacağı söyleniyor. Yenilenmiş olan serinin fiyatları konusunda ise herhangi bir ek açıklama söz konusu değil.

Yorum Yap

Email adresiniz gizli tutulur!

1 Yorum
  1. Anonim

    Bunun aynısı Pakistan’da bir tane marka yapmış fiyatı 8 bin tl aliexpress de satılıyor hatta