Yepyeni Tasarımla 2021 Kia Sportage Ace Tanıtıldı – Dev Geldi!

2021 Kia Sportage Ace modeli beklendiği gibi duyuruldu. Yenilenmiş olan tasarımla beraber serinin son versiyonu.

Abone ol

2021 Kia Sportage Ace, koronavirüse rağmen düzenlenen Guangzhou Otomobil Fuarı kapsamında ortaya çıktı. Fuarın en konuşulan araçlarından biri olan yeni model için hem iyi haberler var hem de pek memnun etmeyecek gelişmeler var.

Hem iyi haberlerden hem de pek memnun etmeyecek olan detaylardan konuşacağız. O zaman beklemeye gerek yok. Geçelim yeni modele.

2021 Kia Sportage Ace Neler Sunuyor?

Önce memnun etmeyecek gelişmeden söz edelim. Kötü haber şu ki araç bu araç o çok beklediğimiz ve ülkemizde de satılacak olan küresel versiyon değil. Yakın zamanda kamuflajlı görselleri sızan küresel araç yerine bu seri sadece Çin’e özel olarak sunulacak olan seri.

2021 Kia Sportage Ace

Fakat uzmanların söylediğine göre Ace modelinin tasarımı büyük ölçüde küresel versiyonun tasarımına da benziyor olacak. Haliyle bu konuda araç bize iyi haberler vermiş oluyor.

İç donanımı ve motor seçenekleri konusunda henüz açıklama yapılmayan 2021 Kia Sportage Ace modeline baktığımız zaman ise dev bir ızgaranın kullanıldığını görüyoruz. Önü neredeyse tamamen dolduran dev ızgaranın tam ortasında KIA yazısı dikkat çekiyor.

Yenilenmiş gündüz farları da ızgarayla adeta bütünleşik olarak gözüküyor. Bu kısımda direkt olarak göze batacak şekilde tasarlanmış. Alt kısımda turuncu çizgilerin dikkat çektiği aracın lastik tipinde ve jantlarında da önemli değişiklikler var.

Yuvarlar hatlar yerine daha düz ve keskin hatlara geçiş yapılmış ki model Jeep serisi araçlarına benzemiş. Nıssan Juke yapısında tasarım yerine Jeep Compass modellerine daha benzer bir araç gelmiş.

Özel olarak GT Line versiyonunun geleceği ve bazı tasarım özelleştirmelerini de beraberinde getireceği söylenen 2021 Kia Sportage Ace için yakın zamanda yeni detayların açıklanacağı söylendi. Bakalım daha ne gibi bilgiler gelecek? Bu model hakkında yapılan açıklamalar küresel model hakkında ipuçları verebilir.

Yorum Yap

Email adresiniz gizli tutulur!

1 Yorum
  1. Anonim

    para kaç