Yeni KIA Picanto İndirim Kampanyası Duyuruldu – İşte Yeni Fiyatlar

Yeni KIA Picanto indirim kampanyası duyuruldu. İndirim sonrasındaki yeni fiyatlar nasıl?

Abone ol

Yeni KIA Picanto indirim kampanyası, yıl sonuna sayılı günler kala başlatıldı. Aslında baktığımız zaman birçok markada benzer indirim kampanyaları başlamış durumda. Renault, Seat, Fiat derken şimdi de kampanyalara dahil olan marka KIA oldu. Birçok aracında yıl sonuna kadar indirim düzenleyen marka, en büyük indirimleri ise Picanto modelinde gerçekleştirdi.

Bir yandan markanın çok satan modellerinden bir yandan da en uygun fiyatlı modellerinden biri olan Picanto için yapılan indirimler, kredi imkanıyla da destekleniyor. Peki, araçların fiyatları nasıl değişti? Hangi pakette nasıl bir indirim yapıldı? Bunların detaylarına geçelim.

Yeni KIA Picanto İndirim Kampanyası Detayları

Başarılı modelde iki farklı paket seçeneği sunuluyor. Her iki araçta da 1.0L 67 beygirlik tek motor var. Paket seçenekleri ise Live ve Cool olarak değişiklik göstermekte.

Live modelinin kampanya öncesi satış fiyatı 167.500 TL olarak açıklanmıştı. Bu paket seçeneğinde indirim 14 bin TL olarak açıklandı.

Yeni KIA Picanto indirim kampanyası

İkinci seçenek Cool paketi. İkinci paketin normal şartlar altında fiyatı 171.500 TL. Bu pakette indirim biraz daha artış gösteriyor. Bu paketi seçecek olan müşteriler için 16.800 TL indirim yapıldığı açıklandı. 16.800 TL indirim sonrasında aracın fiyatı 154.700 TL’ye düşüyor.

Böylece iki paket arasındaki farkın da bir hayli azaldığını görüyoruz. Bu durumda daha dolu paket olan Cool paketini seçmek mantıklı gibi gözüküyor. İndirim iyi güzel ama uzun süre devam edecek olan bir indirim değil. Belli bir miktara kadar düşük faizli kredi imkanıyla beraber indirimler yıl sonuna kadar geçerli olacak. Yıl sonu sonrasında yeni kampanyaları bekleyeceğiz.

Yorum Yap

Email adresiniz gizli tutulur!