Subaru Forester Tamamen Yenilendi!

Yeni Forester, önceki nesline göre daha iddialı bir görünüm sunuyor.

Tamamen yenilenen Subaru Forester, New York Otomobil Fuarı’nda tanıtıldı. Tamamen yenilenen Subaru’nun Forester modeliyle ilgili ilk bilgiler ve detaylar da ortaya çıkmaya başladı.

En Yetenekli Subaru Forester!

En yetenekli Forester olarak tanımlanan beşinci nesil Forester’da, boxer motor, CVT şanzıman, simetrik 4×4 (S-AWD) aktarma ve ödüllü EyeSight sistemi görev yapmaya devam ediyor.

Subaru Forester Yan ve Arka Görünüm

Çok Daha İddialı!

Yeni Forester, önceki nesline göre çok daha iddialı bir görünüm ortaya koyarak dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle ızgarası büyüyen ve çamurlukları şişirilen bu aracın çekik farları ise başarılı tasarımını daha dinamik ve göz alıcı bir hale getiriyor.

Tasarımda Genişlik Algısı

Forester’ın çift parçalı stop lambaları da tasarımda genişlik algısını arttırıyor. Boyutları artan yeni Forester’ın dingil mesafesi 2640 mm’den 2670 mm’ye kadar çıkarken bu sayede aracın iç mekanıyla arka kapı açıklığının arttırıldığı ifade ediliyor.

Yenilenen Subaru Forester’da Pek Çok Noktada İyileştirmeler Göze Çarpıyor!

Yeni tasarım koltuklar, elektronik park freni, 6,5 inç ya da 8,0 inçlik Starling multimedya sistemine sahip olan Forester’da ses yalıtımı da iyi duruma getirilmiş.

Subaru Forester Ön Konsol

Otomobil sürücüsünün dikkat dağınıklığını ve o anki yorgunluğunu ölçme özelliğine sahip olan DriverFocus özelliğine sahip yenilenen Forester modelinin Amerika pazarına hitap eden 2,5 litrelik benzinli boxer motorunda da iyileştirmeler yapıldığı göze çarpan detaylar arasında.

Otomobil Avrupa pazarında ise 2,0 lt’lik güç üniteleriyle yollarda olacak.

Otohaber

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Email adresiniz gizli tutulur!